YEJ Brekị Motors
Moto usoro YEJ nwere ike ịgba brek ngwa ngwa, ejiri ya na akụrụngwa igwe na igwe ịkwọ ụgbọala ebe achọrọ brek ngwa ngwa na nke ziri ezi.
Nkọwapụta
| Nha fremu | 80-280 |
| Mbupụta | 0.18kW-90kW |
| Voltaji/ugboro ole | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Ogo nchekwa | IP55 (moto), IP23 (brekị) |
| Klas mkpuchi/Ọkwa mmụba okpomọkụ | F/B |
| Nhazi nrụnye | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Okpomọkụ gburugburu ebe obibi | -15°C~+40°C |
| Iru mmiri kwesịrị ịdị obere karịa 90%. | |
| Elu kwesịrị ịdị ala karịa 1000 m n'elu ọkwa oké osimiri | |
| Usoro oyi | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Ọrụ | S1 |
| Ihe ọrụ | 1.0 |
Nkwakọ ngwaahịa
Ozi Ịtụ Ihe
● Katalọgụ a bụ naanị ntụaka maka ndị ọrụ. Biko gbaghara na ọ bụrụ na mgbanwe ọ bụla nke ngwaahịa agaghị eme nkọwapụta ọzọ tupu oge eruo. Katalọgụ a bụ naanị ntụaka maka ndị ọrụ. Biko gbaghara na ọ bụrụ na mgbanwe ọ bụla nke ngwaahịa agaghị eme nkọwapụta ọzọ tupu oge eruo.
● Biko rịba ama data e nyere ọkwa mgbe ị na-enye iwu, dịka ụdị moto, ike, voltaji, ọsọ, klas mkpuchi, klas nchekwa, ụdị nrụnye na ihe ndị ọzọ.
● Anyị nwere ike imepụta ma mepụta moto pụrụ iche dịka achọrọ n'aka ndị ahịa:
1. voltaji pụrụ iche, ugboro ole na ike;
2. klas mkpuchi pụrụ iche na klas nchedo;
3. nwere igbe njedebe n'akụkụ aka ekpe, nsọtụ ogwe abụọ na ogwe pụrụ iche;
4. moto okpomọkụ dị elu ma ọ bụ moto okpomọkụ dị ala;
5. eji ya eme ihe n'elu ala ma ọ bụ n'èzí;
6. ike dị elu ma ọ bụ ihe pụrụ iche maka ọrụ;
7. nwere ihe na-ekpo ọkụ, PT100 maka bearings ma ọ bụ winding, PTC na ihe ndị ọzọ;
8. nwere ihe e dere ede, ihe e dere ede, ma ọ bụ ihe e ji echekwa ihe;
9. yana ihe ndị ọzọ achọrọ.








