Moto Mgbaaka Slip
Data teknụzụ
| Nha fremu | 280-800MM |
| Mbupụta | 75-3150kW |
| Voltaji e gosiri | 380V/415V/660V/690V/1140V/3KV/3.3KV/6KV/6.6KV/10KV/10.5KV/11KV |
| Nhazi nrụnye | IM B3 |
| Ogo nchekwa | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Usoro Jụụ | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Ọnụọgụ nke ogidi | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Klas mkpuchi | FH |
| Okpomọkụ gburugburu ebe obibi | Elu kwesịrị ịdị ala karịa 1000 m karịa ọkwa oké osimiri; -15°C ~+40°C |
| Ọrụ | S1 |
| Ihe ọrụ | 1.0 |
Dee ozi gị ebe a zitere anyị ya







