IE3 Arụmọrụ Moto
Moto IE3 Series bụ moto induction cage nke emebere dịka ụkpụrụ IEC60034-30 si dị na arụmọrụ ike IE3.
Nkọwapụta
| Ọkọlọtọ | IEC60034-30 |
| Nha fremu | 80-355 |
| Mbupụta | 0.75kW-315kW |
| Klas arụmọrụ | IE3 |
| Voltaji/ugboro ole | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Ogo nchekwa | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klas mkpuchi/Ọkwa mmụba okpomọkụ | F/B |
| Nhazi nrụnye | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Okpomọkụ gburugburu ebe obibi | -15°C ~+40°C |
| Iru mmiri kwesịrị ịdị obere karịa 90% | |
| Elu kwesịrị ịdị ala karịa 1000 m n'elu ọkwa oké osimiri | |
| Usoro oyi | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Ọrụ | S1 |
| Ihe ọrụ | 1.0 |
Usoro Mmepụta Ụlọ Ọrụ
Ozi Ịtụ Ihe
● Katalọgụ a bụ maka ozi onye ọrụ naanị. Biko gbaghara na ọ bụrụ na enwere mgbanwe ọ bụla na ngwaahịa ahụ, a gaghị eme ihe ọ bụla ọzọ tupu oge eruo.
● Mgbe ị na-enye iwu, biko mara data ọkwa, dịka ụdị moto, ike, voltaji, ọsọ, klas mkpuchi, klas nchekwa, usoro itinye ihe, wdg.
● Anyị nwere ike imepụta ma rụpụta moto pụrụ iche dịka ihe ndị ahịa chọrọ si dị
1. voltaji pụrụ iche, ugboro ole na ike
2. klas mkpuchi na nchedo pụrụ iche
3. nwere igbe njedebe aka ekpe, nsọtụ ogwe abụọ na ogwe pụrụ iche
4. Moto okpomọkụ dị elu ma ọ bụ moto okpomọkụ dị ala.
5. Ojiji ugwu ma ọ bụ n'èzí
6. Ike dị elu ma ọ bụ ihe pụrụ iche maka ọrụ
7. na ikpo ọkụ, bearings ma ọ bụ windings PT100, PTC, wdg.
8. nwere ihe e dere ede, ihe e dere ede ma ọ bụ ihe e ji arụ ụlọ.
9. Ihe ndị ọzọ achọrọ.
Ọ bụrụ na nke ọ bụla n'ime ihe ndị a masịrị gị, biko mee ka anyị mara. Anyị ga-enwe obi ụtọ inye gị ọnụahịa ozugbo ị natara nkọwa zuru ezu nke onye ọ bụla. Anyị nwere ndị injinia ọkachamara anyị maka R&D iji mezuo ihe ọ bụla achọrọ. Anyị na-atụ anya ịnweta ajụjụ gị n'oge na-adịghị anya ma na-atụ anya inwe ohere ịrụkọ ọrụ ọnụ na gị n'ọdịnihu. Nnọọ ka ị lelee nzukọ anyị.










