SCZ Series Synchronous Reluctance Motors
E mepụtara Moto SCZ usoro Synchoronous Reluctance n'onwe ya, Moto ahụ bụ moto eletriki atọ nwere usoro rotor magnetically aniso-tropic, nabata nhazi nha etiti IEC iji gboo mkpa dị iche iche nke ndị ahịa, ma nwee ike inye ngwaahịa usoro IE5, IE4, IE3, gụnyere moto reluctance dị ọcha.
Nkọwapụta
| Ọkọlọtọ | IEC60034 |
| Nha fremu | H80-315mm |
| Ike enyere ọkwa | 0.75kW-200kW |
| Ogo ma ọ bụ arụmọrụ ike | IE5 |
| Voltaji na ugboro ole | 400V/50Hz |
| Ogo nke nchekwa | IP55 |
| Ogo nke mkpuchi/mmụba okpomọkụ | F/B |
| Ụzọ Nwụnye | B3, B5, B35, V1 |
| Okpomọkụ gburugburu ebe obibi | -15°C ~+40°C |
| Iru mmiri kwesịrị ịdị obere karịa 90% | |
| Elu kwesịrị ịdị ala karịa 1000 m n'elu ọkwa oké osimiri | |
| Usoro Jụụ | IC411 |
| Ọrụ | S1 |
| Ihe ọrụ | 1.0 |
Ozi Ịtụ Ihe
● Katalọgụ a bụ naanị ntụaka maka ndị ọrụ. Biko gbaghara na ọ bụrụ na mgbanwe ọ bụla nke ngwaahịa agaghị eme nkọwapụta ọzọ tupu oge eruo. Katalọgụ a bụ naanị ntụaka maka ndị ọrụ. Biko gbaghara na ọ bụrụ na mgbanwe ọ bụla nke ngwaahịa agaghị eme nkọwapụta ọzọ tupu oge eruo.
● Biko rịba ama data e nyere ọkwa mgbe ị na-enye iwu, dịka ụdị moto, ike, voltaji, ọsọ, klas mkpuchi, klas nchekwa, ụdị nrụnye na ihe ndị ọzọ.
● Anyị nwere ike imepụta ma mepụta moto pụrụ iche dịka achọrọ n'aka ndị ahịa:
1. voltaji pụrụ iche, ugboro ole na ike;
2. klas mkpuchi pụrụ iche na klas nchedo;
3. nwere igbe njedebe n'akụkụ aka ekpe, nsọtụ ogwe abụọ na ogwe pụrụ iche;
4. moto okpomọkụ dị elu ma ọ bụ moto okpomọkụ dị ala;
5. eji ya eme ihe n'elu ala ma ọ bụ n'èzí;
6. ike dị elu ma ọ bụ ihe pụrụ iche maka ọrụ;
7. nwere ihe na-ekpo ọkụ, PT100 maka bearings ma ọ bụ winding, PTC na ihe ndị ọzọ;
8. nwere ihe e dere ede, ihe e dere ede, ma ọ bụ ihe e ji echekwa ihe;
9. yana ihe ndị ọzọ achọrọ.










