IE2 Arụmọrụ Moto
Nkọwapụta
| Ọkọlọtọ | IEC60034-30 |
| Nha fremu | 80-355 |
| Mbupụta | 0.18kW-355kW |
| Klas arụmọrụ | IE2 |
| Voltaji/ugboro ole | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Ogo nchekwa | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klas mkpuchi/Ọkwa mmụba okpomọkụ | F\B |
| Nhazi nrụnye | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Okpomọkụ gburugburu ebe obibi | -15°C -+40°C |
| Iru mmiri kwesịrị ịdị obere karịa 90% | |
| Elu kwesịrị ịdị ala karịa mita 1000 n'elu ọkwa oké osimiri | |
| Usoro Jụụ | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Ọrụ | S1 |
| Ihe ọrụ | 1.0 |
Ngwa Mmepụta
Ntuziaka ịtụ ihe
● Katalọgụ a bụ maka ntụaka ndị ahịa naanị. Biko gbaghara na ọ bụrụ na enwere mgbanwe ọ bụla na ngwaahịa ahụ, a gaghị eme ihe ọ bụla ọzọ tupu oge eruo.
● Mgbe ị na-enye iwu, biko ṅaa ntị na data iwu, dịka ike, voltaji, ọsọ, klas mkpuchi, klas nchebe, ụdị nrụnye, wdg. nke ụdị moto ahụ.
● Anyị nwere ike ịhọrọ imewe na imepụta ngwaahịa moto pụrụ iche dịka ihe ị chọrọ si dị.
1. Voltaji pụrụ iche, ugboro ole na ike.
2. Klas mkpuchi pụrụ iche na klas nchedo;
3. Akụkụ aka ekpe nwere igbe njikọ, njedebe ogwe abụọ na ogwe pụrụ iche;
4. Moto okpomọkụ dị elu ma ọ bụ moto okpomọkụ dị ala;
5. N'elu ugwu ma ọ bụ n'èzí.
6. Ike dị elu ma ọ bụ ihe pụrụ iche maka ọrụ.
7. Site na ihe na-ekpo ọkụ, ihe ndị na-agbagharị agbagharị ma ọ bụ ihe ndị na-agbagharị agbagharị nke PT100, PTC, wdg.
8. Site na ihe e ji edenye ihe, ihe e ji edenye ihe mkpuchi, ma ọ bụ ihe e ji edenye ihe mkpuchi.
9. Ihe ndị ọzọ achọrọ.









