YH Marine Motors
Moto YH bụ moto induction nke a na-akpọ asynchronous nke nwere fan oyi kpọchiri akpọchi maka ojiji mmiri.
Nkọwapụta
| Nha fremu | 80-355 |
| Mbupụta | 0.75kW-315kW |
| Voltaji/ugboro ole | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Ogo nchekwa | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klas mkpuchi/Ọkwa mmụba okpomọkụ | F/B |
| Nhazi nrụnye | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Okpomọkụ gburugburu ebe obibi | 0°C ~+45°C |
| Iru mmiri kwesịrị ịdị obere karịa 90% | |
| Usoro oyi | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Ọrụ | S1 |
| Ihe ọrụ | 1.0 |
Ozi Ịtụ Ihe
● Katalọgụ a bụ naanị ntụaka maka ndị ọrụ. Biko gbaghara na ọ bụrụ na mgbanwe ọ bụla nke ngwaahịa agaghị eme nkọwapụta ọzọ tupu oge eruo. Katalọgụ a bụ naanị ntụaka maka ndị ọrụ. Biko gbaghara na ọ bụrụ na mgbanwe ọ bụla nke ngwaahịa agaghị eme nkọwapụta ọzọ tupu oge eruo.
● Biko rịba ama data e nyere ọkwa mgbe ị na-enye iwu, dịka ụdị moto, ike, voltaji, ọsọ, klas mkpuchi, klas nchekwa, ụdị nrụnye na ihe ndị ọzọ.
● Anyị nwere ike imepụta ma mepụta moto pụrụ iche dịka achọrọ n'aka ndị ahịa:
1. voltaji pụrụ iche, ugboro ole na ike;
2. klas mkpuchi pụrụ iche na klas nchedo;
3. nwere igbe njedebe n'akụkụ aka ekpe, nsọtụ ogwe abụọ na ogwe pụrụ iche;
4. moto okpomọkụ dị elu ma ọ bụ moto okpomọkụ dị ala;
5. eji ya eme ihe n'elu ala ma ọ bụ n'èzí;
6. ike dị elu ma ọ bụ ihe pụrụ iche maka ọrụ;
7. nwere ihe na-ekpo ọkụ, PT100 maka bearings ma ọ bụ winding, PTC na ihe ndị ọzọ;
8. nwere ihe e dere ede, ihe e dere ede, ma ọ bụ ihe e ji echekwa ihe;
9. yana ihe ndị ọzọ achọrọ.
Ngwa
Anyị nwere teknụzụ mmepụta dị elu, anyị na-achọkwa ihe ọhụrụ n'ihe gbasara ngwaahịa. N'otu oge ahụ, ọrụ ọma ahụ emeela ka aha ọma anyị ka mma. Anyị kwenyere na ọ bụrụhaala na ị ghọtara ngwaahịa anyị, ị ga-adị njikere ịghọ ndị mmekọ anyị. Na-atụ anya ajụjụ gị.








