IE4 Arụmọrụ Moto
Moto IE4 Series bụ moto induction cage nke e mere dịka ụkpụrụ IEC na arụmọrụ ike IE4 si dị.
Nkọwapụta
| Ọkọlọtọ | IEC60034-30 |
| Nha fremu | 80-355 |
| Mbupụta | 0.75kW-315kW |
| Klas arụmọrụ | IE4 |
| Voltaji/ugboro ole | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Ogo nchekwa | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klas mkpuchi/Ọkwa mmụba okpomọkụ | F/B |
| Nhazi nrụnye | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Okpomọkụ gburugburu ebe obibi | -15°C ~+40°C |
| Iru mmiri kwesịrị ịdị obere karịa 90% | |
| Elu kwesịrị ịdị ala karịa 1000 m n'elu ọkwa oké osimiri | |
| Usoro oyi | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Ọrụ | S1 |
| Ihe ọrụ | 1.0 |
Nkwakọ ngwaahịa
Ozi Ịtụ Ihe
● Katalọgụ a bụ naanị ntụaka maka ndị ọrụ. Biko gbaghara na ọ bụrụ na mgbanwe ọ bụla nke ngwaahịa agaghị eme nkọwapụta ọzọ tupu oge eruo. Katalọgụ a bụ naanị ntụaka maka ndị ọrụ. Biko gbaghara na ọ bụrụ na mgbanwe ọ bụla nke ngwaahịa agaghị eme nkọwapụta ọzọ tupu oge eruo.
● Biko rịba ama data e nyere ọkwa mgbe ị na-enye iwu, dịka ụdị moto, ike, voltaji, ọsọ, klas mkpuchi, klas nchekwa, ụdị nrụnye na ihe ndị ọzọ.
● Anyị nwere ike imepụta ma mepụta moto pụrụ iche dịka achọrọ n'aka ndị ahịa:
1. Voltaji pụrụ iche, ugboro ole na ike;
2. Klas mkpuchi pụrụ iche na klas nchedo;
3. Nwere igbe njedebe n'akụkụ aka ekpe, nsọtụ ogwe abụọ na ogwe pụrụ iche;
4. Moto okpomọkụ dị elu ma ọ bụ moto okpomọkụ dị ala;
5. A na-eji ya eme ihe n'elu ala ma ọ bụ n'èzí;
6. Ike dị elu ma ọ bụ ihe pụrụ iche maka ọrụ;
7. Na ihe na-ekpo ọkụ, PT100 maka bearings ma ọ bụ winding, PTC na ihe ndị ọzọ;
8. Site na koodu, ihe mkpuchi mkpuchi, ma ọ bụ nhazi ihe mkpuchi mkpuchi;
9. Ihe ndị ọzọ chọrọ.








