IE1 Arụmọrụ Moto
Nkọwapụta
| Ọkọlọtọ | IEC60034-30 |
| Nha fremu | 80-355 |
| Mbupụta | 0.18kW-315kW |
| Klas arụmọrụ | IE1 |
| Voltaji/ugboro ole | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Ogo nchekwa | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klas mkpuchi/Ọkwa mmụba okpomọkụ | F/B |
| Nhazi nrụnye | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Okpomọkụ gburugburu ebe obibi | -15°C ~+40°C |
| Iru mmiri kwesịrị ịdị obere karịa 90% | |
| Elu kwesịrị ịdị ala karịa 1000 m n'elu ọkwa oké osimiri | |
| Usoro oyi | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Ọrụ | S1 |
| Ihe ọrụ | 1.0 |
Ozi Ịtụ Ihe
● Katalọgụ a bụ maka ozi onye ọrụ naanị. Anyị na-arịọ mgbaghara maka ịghara inye ọkwa tupu oge eruo maka mgbanwe ngwaahịa ọ bụla.
● Mgbe ị na-enye iwu, biko dee ụdị moto ahụ, ike, voltaji, ọsọ, klas mkpuchi, klas nchebe, usoro itinye ya, wdg.
● Anyị nwere ike imepụta ma rụpụta moto pụrụ iche dịka mkpa ndị ahịa si dị
1. voltaji pụrụ iche, ugboro ole na ike
2. klas mkpuchi na nchedo pụrụ iche
3. nwere igbe njedebe aka ekpe, nsọtụ ogwe abụọ na ogwe pụrụ iche
4. Moto okpomọkụ dị elu ma ọ bụ obere okpomọkụ.
5. Ojiji dị elu ma ọ bụ n'èzí
6. Ike dị elu ma ọ bụ ihe pụrụ iche maka ọrụ
7. na ikpo ọkụ, bearings ma ọ bụ windings PT100, PTC, wdg.
8. nwere ihe e dere ede, ihe e dere ede ma ọ bụ ihe e ji arụ ụlọ
9. Ihe ndị ọzọ achọrọ.
Dee ozi gị ebe a zitere anyị ya









